Bugün, aşağıdaki soruları OLM'den PST Dönüştürücüye dönüştürmek, pst dönüştürmek, pst dönüştürmek, pst dönüştürmek, pst dönüştürmek, pst dosyasına ek eklemek, PST dosyasına dönüştürmek vb. tüm sorgular önceden bir araç kullanarak çözülebilir.

PST Converter'a Advik OLM, söylediğini yapan araçlardan biridir. Bu aracı kullanarak herhangi bir dosya boyutu sınırlaması olmaksızın OLM'yi PST dosyasına kolayca dönüştürebilirsiniz. Windows için PST için Advik OLM, Mac OS'dan Windows işletim sistemine geçişi arayan Outlook kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış inanılmaz bir araçtır. Bu nedenle, bu araç OLM'yi PST dosya biçimine geçirmek için mükemmel bir çözümdür.

OLM PST Dönüştürücü  Temel Özellikler

Kullanıcı dostu arayüz

Bu yazılım, çok az teknik deneyime sahip veya hiç teknik deneyimi olmayan kullanıcılarla kolayca erişilebilir veya kullanılabilir. Araç, Tek Panel Arayüzü ile birlikte geldiği için, bir kullanıcı herhangi bir yardım almadan çalışmasını anlayabilir.

Klasör Yapısını Korumak

Dönüştürme işlemi sırasında Advik PST Converter Yazılımı OLM,  posta kutusu klasörünü ve alt klasör hiyerarşisini orijinal biçiminde korur.

Ana Unsurları Koru

Yazılım, OLM - PST dönüşümünden sonra bile e-postaların anahtar öğelerini (cc, bcc, ekler, tarih, saat, imza, köprüler vb.) Koruyabilmektedir.

Toplu modu

Advik PST Converter için OLM ile, her bir dosya için birden fazla OLM dosyası için yazılım desteği toplu dönüştürme özelliği olarak aynı dönüşüm işlemini gerçekleştirmeniz gerekmez.

Bu yüzden Mac OSM'den Windows Outlook için PST'ye dönüştürme sürecine başlayalım.

Bitti! OLM'yi PST dosyasına nasıl dönüştürebilirsiniz. OLM'yi 2 kolay adımda PST'ye dönüştürebilen bu yöntemi canavar eden başka hiçbir araç bulunmamaktadır.

Bu araç kullanılarak çözülebilecek birkaç sorgu aşağıdadır.

Sorgu 1. “Outlook olmadan PST'yi OLMAK nasıl dönüştürülür?”

Sorgu 2. “OLM'nin PST'ye Basit ve Kolay Dönüştürme nerede bulabilirim?”

Sorgu 3. “PST Converter'a en basit ve En İyi OLM öner.”