Outlook - Outlook jest jednym z najpopularniejszych programów pocztowych używanych do bezpiecznego przechowywania wszystkich plików e-mail i załączników. Pliki e-mail są zapisywane w formacie pliku PST. Przekonwertuj program Outlook na pocztę Windows Live

Windows Live Mail - Windows Live Mail obsługuje zapisywanie plików danych w formacie pliku EML, który jest pojedynczym plikiem wiadomości.

Czasami użytkownik chce przełączyć się do usługi Windows Live Mail z programu Outlook, niezależnie od przyczyny. Najważniejsze, aby bezpiecznie eksportować wszystkie pliki Windows Live Mail do Outlooka za pomocą inteligentnego i doskonałego oprogramowania. Tutaj omawiamy wszystkie powiązane kwestie i ich rozwiązania za pomocą prostego i zaawansowanego narzędzia.

Przyczyny przejścia do usługi Windows Live Mail z programu Outlook

• Gdy istnieje potrzeba odczytu plików programu Outlook do różnych klientów, takich jak Thunderbird, Apple Mail itp. Nie jest to możliwe i musi zmienić format pliku programu Outlook na dowolny inny format plików, który może uzyskać dostęp do danych dla danego klienta poczty e-mail. Z tego powodu wprowadzono konwersję programu Outlook do usługi Windows Live Mail.

• Windows Live Mail pomoże ci uzyskać dostęp do pojedynczego pliku poczty, ponieważ WLM obsługuje format pliku EML. Jest to pomocne przy uzyskiwaniu dostępu do niektórych ważnych plików.

Dlaczego warto używać programu Outlook do konwertera Windows Live Mail?

Istnieje wiele narzędzi dostępnych w Internecie do konwersji plików programu Outlook do formatu Windows Live Mail. Można dowolnie wybierać dowolne z nich, ale głównym problemem jest bezpieczna i bezpieczna konwersja bez powodowania jakichkolwiek uszkodzeń i utraty plików danych.

przekonwertować program Outlook na Windows Live Mail to płynne i bezpieczne narzędzie do przesyłania plików programu Outlook do formatu Windows Live Mail. Możesz eksportować tylko wybrane pliki programu Outlook. Narzędzie jest dość zdolne do eksportu wszystkich plików e-mail i ich komponentów, takich jak - do, cc, bcc, temat, z itp. Wszystkie pliki w formacie Outlook są po prostu przesyłane do usługi Windows Live Mail bez żadnych uszkodzeń i uszkodzenia jakiegokolwiek pliku i jego zawartości. zadowolony. Narzędzie może pracować we wszystkich wydaniach MS Outlook.

Korzystne funkcje konwertera Outlook na Windows Live Mail

• Łatwa i bezpieczna użyteczność
• Eksportuj wymagane pliki programu Outlook
• Łatwe wyświetlanie wybranych plików
• Cała migracja danych programu Outlook
• Nie jest wymagane szkolenie techniczne
• Bezbłędna konwersja załączonych plików
• przekonwertować program Outlook na wiele formatów
• Zapisz kontakty programu Outlook w formacie VCF
• Zezwalaj na wszystkie pliki wymiaru w formacie Outlook
• Brak modyfikacji żadnego oryginalnego pliku
• Nie występuje utrata lub uszkodzenie danych
• Zapisz pliki wynikowe w ścieżce podanej przez użytkownika
• Dobra kompatybilność z systemem operacyjnym Windows
• Łatwa praca we wszystkich wersjach programu Outlook
• Dedykowany zespół obsługi klienta

Znajomość oprogramowania - Pobierz program Outlook do konwertera Windows Live Mail

Aby zapoznać się z oprogramowaniem, pobierz program Outlook do konwertera Windows Live Mail, aby sprawdzić każdą opcję oprogramowania. Darmowa wersja oprogramowania jest taka sama jak wersja płatna. Jedyną różnicą jest to, że możesz przekonwertować tylko 10 plików programu Outlook z wersją demonstracyjną, a wersja płatna udostępni Ci możliwość konwertowania nielimitowanych plików programu Outlook.

Jak przekonwertować program Outlook na pocztę Windows Live?

Migracja lub proces konwertowania plików MS Outlook na pocztę Windows Live jest dość łatwym procesem i nie zajmuje dużo czasu.

Po prostu trzy kroki - wprowadź wymagane pliki programu Outlook, wyświetl podgląd plików, wyeksportuj i ustaw lokalizację, aby zapisać wyniki.

Krok 1. Szybkie wprowadzenie plików programu Outlook - po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania, oprogramowanie najpierw prosi o wprowadzenie wymaganych plików programu Outlook do konwersji. Możesz załadować dowolny rozmiar pliku programu Outlook.

Krok 2. Wyświetl schludny i szczegółowy podgląd plików - następnym krokiem jest posiadanie dokładnego i szczegółowego podglądu tych plików przed ich eksportem.

Krok 3. Wybierz opcję eksportu - W tym kroku musisz wybrać opcję, w której chcesz wyeksportować pliki programu Outlook.

Krok 4. Określ ścieżkę, aby zapisać wyniki końcowe - Ostatnim krokiem jest określenie ścieżki do zapisania wyników końcowych. Nowy folder zostanie utworzony, aby zapisać wyniki lub istniejący folder zgodnie z wymaganiami.

Likwidacja

Podejście programowe umożliwia ładowanie wszystkich rozmiarów plików programu Outlook bez żadnych przerw. Podejście ręczne jest przydatne w przypadku niewielkiej liczby plików danych. W tym miejscu udostępniliśmy proste i szybkie rozwiązanie do konwersji plików programu Outlook do usługi Windows Live Mail.

Bezpłatna wersja próbna jest oferowana przed zakupieniem płatnej wersji. Jeśli masz dużą liczbę plików programu Outlook, musisz przejść do konwertera Outlook Live programu Outlook.