Klient poczty e-mail Lotus Notes obsługuje bazę plików NSF, która jest używana przez oprogramowanie IBM Lotus Notes i Domino do przechowywania różnego rodzaju danych przechowywanych w Notes, w tym wiadomości e-mail, dokumentów, terminów, kalendarzy i załączników. konwersja Lotus Notes do Apple Mail

Apple Mail do domyślny klient poczty elektronicznej systemu operacyjnego Mac. Plik MBOX jest obsługiwany w kliencie Apple Mail, a plik MBOX jest obsługiwany przez różnych klientów poczty e-mail.

Jeśli chcesz przenieść się do Apple Mail z Lotus Notes, do Lotus Notes do konwertera Apple Mail do najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Powody przejścia na Apple Mail z Lotus Notes

Istnieje wiele powodów, dla których użytkownik chce przekonwertować Lotus Notes na format Apple Mail -

• Klient poczty elektronicznej programu Lotus Notes jest płatnym oprogramowaniem, natomiast usługa Apple Mail jest bezpłatna
• Pliki Lotus Notes są obsługiwane tylko na serwerze Domino, ale Apple Mail obsługuje format EMLX i MBOX
• Pliki Apple Mail są dostępne bez połączenia z serwerem, ale pliki Lotus Notes nie są dostępne bez serwera IBM Domino

Rozwiązanie dotyczące przenoszenia do Apple Mail z Lotus Notes

Znajdziesz wiele rozwiązań do konwersji plików Lotus Notes do formatu Apple Mail. Ale głównym problemem przed użytkownikiem jest też wybór idealnego rozwiązania, które nie spowoduje żadnej szkody dla żadnego pliku i pomoże w łatwej i bezpiecznej konwersji plików Lotus Notes.

Użytkownik może wybrać metodę ręczną, która jest dostępna bez wydawania pieniędzy. Ale może mieć różne ograniczenia -

• Myląca i długa procedura
• Wolno i zajmuje zbyt dużo czasu
• Szanse na błędy

Konwerter Lotus Notes na Apple Mail - najlepsze oprogramowanie

Konwertuj Lotus Notes na Apple Mail do doskonałe narzędzie do bezpiecznego przesyłania plików Lotus Notes do formatu Apple Mail. Podczas konwersji nie zostaną dokonane żadne zmiany w oryginalnych plikach. Oprogramowanie importuje wszystkie pozycje Lotus Notes do Apple Mail. Narzędzie obsługuje nie tylko wszystkie pliki w formacie Lotus Notes, ale także zachowuje kolejność każdego pliku i folderów. Narzędzie przenosi załącznik wszystkich wiadomości e-mail. Nie ma potrzeby używania żadnej innej aplikacji do przeprowadzenia konwersji. Nie ma potrzeby ładowania wszystkich wiadomości e-mail, ponieważ masz możliwość eksportowania tylko wybranych wiadomości e-mail.

Ważna charakterystyka SameTools do konwersji Lotus Notes na Apple Mail

• Cała konwersja bazy danych Lotus Notes
• Zezwalaj na konwersję plików selektywnych
• Brak problemów z zarządzaniem danymi i utratą danych
• Wyczyść widok przed konwersją w okienku podglądu
• Eksportuj wszystkie pliki w formacie Lotus Notes
• Zachowaj oryginalność plików
• Wszystkie właściwości wiadomości e-mail są bezpiecznie eksportowane
• Łatwa, szybka i dokładna aplikacja
• Obsługa wszystkich wersji Lotus Notes
• Łatwe uruchamianie na wszystkich platformach Windows
• Lokalne zapisywanie wyników
• 24 * 7 obsługi klienta
• Obsługa konwersji do wielu formatów

Chcesz wypróbować oprogramowanie - Przejdź do bezpłatnej wersji oprogramowania

Aby łatwo ocenić do narzędzie, możesz użyć darmowej wersji konwersji Lotus Notes na Apple Mail. Pomoże do w konwersji 10 plików Lotus Notes. Wersja demonstracyjna narzędzia działa tak samo, jak pełna wersja. Pomoże Ci do w uzyskaniu pewności, jak bezpiecznie przenosić dane.

Jak przenieść Lotus Notes do Apple Mail?

Uzyskaj proste i łatwe kroki do konwersji plików Lotus Notes do Apple Mail -

Krok 1. Łatwe i szybkie ładowanie plików Lotus Notes - Pierwszym krokiem jest załadowanie wymaganych plików programu Lotus Notes do kreatora oprogramowania w celu ich konwersji. Możesz również załadować dowolny rozmiar Lotus Notes.

Krok 2. Szczegółowy podgląd tych plików - Po załadowaniu plików Lotus Notes możesz uzyskać przejrzysty podgląd tych plików i sprawdzić pliki przed ich konwersją.

Krok 3. Kilka opcji eksportu - Trzecim krokiem jest wybranie opcji, w której chcesz eksportować Lotus Notes. Możesz wyeksportować te pliki w dowolnym formacie zgodnie z wymaganiami.

Krok 4. Łatwe zapisywanie wynikowych plików - Ostatnim krokiem jest ustawienie lokalizacji zapisu plików wynikowych. Możesz utworzyć nowy folder, aby zapisać wyniki lub zapisać wyniki w istniejącym folderze.

Podsumowanie

Masz pełną swobodę wyboru dowolnego narzędzia i metod konwersji plików Lotus Notes do formatu Apple Mail, ale chciałbym polecić najlepsze oprogramowanie stron trzecich do bezpiecznej i bezpiecznej konwersji. Rozmiar Lotus Notes nie ma znaczenia przy konwersji. Możesz użyć programu SameTools do konwersji programu Lotus Notes do narzędzia Apple Mail bez połączenia z Internetem, wykonując kilka kroków i uzyskując wiarygodne wyniki.