Microsoft Outlook - Ludzie najczęściej używają programu Outlook jako swojego klienta poczty e-mail ze względu na jego fantastyczne funkcje. Obsługuje pliki PST i zapisuje pliki kopii zapasowych w postaci pliku PST. Przekonwertuj Outlook na Thunderbirda

Thunderbird - Thunderbird to darmowy klient poczty e-mail obsługujący pliki MBOX do przechowywania wszystkich wiadomości e-mail i załączników.

Jeśli użytkownik chce przenieść się do Thunderbirda z klienta pocztowego Outlook, SameTools do konwersji programu Outlook do Thunderbird jest najlepszą opcją dla Ciebie.

Dlaczego trzeba konwertować wiadomości e-mail programu Outlook do formatu Thunderbird?

Istnieją różne powody i sytuacje, w których użytkownik chce konwertować wiadomości e-mail programu Outlook do formatu Thunderbird -

• Outlook obsługuje tylko plik PST, ale Thunderbird obsługuje pliki MBOX, które są obsługiwane przez różne klienty poczty e-mail, dzięki czemu można je łatwo przenieść do innych klientów poczty e-mail.
• Thunderbird jest bezpłatny, ale program Outlook jest płatny
• Thunderbird obsługuje wszystkie systemy operacyjne, takie jak Windows, Mac, Linux itp.

Ponadto mogą wystąpić sytuacje, w których użytkownik chce przekonwertować program Outlook na format Thunderbird -

• Gdy organizacja przełączyła się z Thunderbirda z Outlooka, więc użytkownik musi przekonwertować wszystkie pliki e-mail i załączniki do Outlooka.
• Wymagania osobiste użytkownika mogą powodować konieczność konwersji wiadomości e-mail programu Outlook na Thunderbird

Jak przenieść wiadomości e-mail programu Outlook do formatu Thunderbird?

Otrzymasz różne rozwiązania do migracji plików e-mail z Outlook do formatu Thunderbird, ale Outlook to narzędzie Thunderbirda jest najlepszym i inteligentnym rozwiązaniem do importowania plików programu Outlook do formatu Thunderbird. Metoda ręczna jest również dostępna, ale ma pewne zalety, a narzędzie innej firmy jest najlepsze w porównaniu z podejściem programowym. Outlook to oprogramowanie konwertera Thunderbirda jest jednym z najbardziej poszukiwanych narzędzi i poddawane są różnym testom przez profesjonalnych ekspertów. Korzystając z jego funkcji, wygodnie wyeksportuj e-maile i załączniki Outlook do Thunderbirda. Aplikacja eksportuje wszystkie pliki programu Outlook do Thunderbirda bez żadnych przeszkód.

Aplikacja wykonuje szybką migrację poczty e-mail i umożliwia użytkownikom podgląd wszystkich przekonwertowanych elementów wiadomości e-mail przed przeniesieniem ich do formatu programu Outlook. Wszystkie właściwości wiadomości e-mail są eksportowane bezpiecznie, bez szkody dla żadnego folderu i jego hierarchii. Co więcej, pozwala użytkownikom tworzyć nowy plik, aby zapisać wyniki końcowe. Do obsługi tego oprogramowania nie jest wymagane żadne narzędzie zewnętrzne.

Wyróżnione funkcje programu Outlook w narzędziu Thunderbird

• Prosty graficzny interfejs użytkownika
• Brak ryzyka utraty danych
• Brak limitu migracji poczty e-mail
• Wybierz i zmodyfikuj wybrane lub wszystkie wiadomości e-mail
• Podgląd na żywo danych e-mail
• Szybka i bezpieczna aplikacja
• Zapisz wyniki lokalnie
• Obsługa wszystkich wersji MS Outlook
• Jakość danych jest zachowana
• przekonwertować program Outlook na wiele platform
• Zapisz kontakty programu Outlook w formacie VCF
• Szybkie działanie na plikach ANSI / PST Outlook
• Bez różnicy w oryginalności plików
• Wysoka kompatybilność z wersjami Windows
• Instalacja programu Outlook nie jest wymagana

Znajomość działania oprogramowania - Przejdź do darmowej wersji programu Outlook do narzędzia konwersji Thunderbird

Aby poznać działanie oprogramowania i zadowolić się oprogramowaniem, możesz łatwo pobrać wersję próbną programu Outlook do narzędzia konwersji Thunderbird z naszej oficjalnej strony internetowej, link podany jest poniżej na końcu artykułu.

Możesz swobodnie migrować 10 plików programu Outlook do formatu Thunderbird przy użyciu wersji próbnej oprogramowania. Pomoże to ocenić każdą cechę oprogramowania.

Kroki konwersji w celu migracji plików programu Outlook do formatu Thunderbird

Głównie są tylko trzy kroki - wymagane pliki, wybierz format konwersji i wybierz lokalizację, aby zapisać wyniki.

Śledź krok po kroku działanie oprogramowania, aby uzyskać przejrzystą pracę oprogramowania -

Krok 1. Pobierz i zainstaluj oprogramowanie w swoim systemie operacyjnym

Krok 2. Dodaj pliki lub foldery programu Outlook, klikając opcję Przeglądaj, aby zapisać pliki programu Outlook w programie Thunderbird

Krok 3. Wybierz MBOX jako format pliku wyjściowego do konwersji plików PST programu Outlook do formatu MBOX Thunderbird

Krok 4. Wybierz zapisywanie lokalizacji dla plików wynikowych

Krok 5. Kliknij przycisk Przekształć teraz iw ciągu kilku minut cały proces konwersji zostanie zakończony

Koniec noty

Wyjaśniliśmy prostą i najszybszą metodę konwersji plików programu Outlook do formatu Thunderbird z czystym krok po kroku. To z pewnością pomoże uzyskać pożądane rezultaty. Nie musisz już martwić się o konwersję za pomocą tego bezpiecznego narzędzia.

Jednak można użyć metody ręcznej do konwersji, ale aby uzyskać natychmiastowe i bezpieczne wyniki, przekonwertuj Outlook na narzędzie Thunderbird jest najlepszą opcją. Jest również pomocny przy migracji dużej liczby plików danych.